KONST / Litografier / Färglitografi 13272394
nr 1327 2394
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 139/330. Motivet: 26x33 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:18:05
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)